Włącz nawigację

O FIRMIE


Outsorcing Servico Sp. z o. o.
SERVICO Sp. z o.o. zapewnia innowacyjne rozwiązania outsourcingowe o wysokiej jakości.

SERVICO Sp. z o.o. zapewnia innowacyjne rozwiązania outsourcingowe o wysokiej jakości poprzez dostarczanie technologii i zasobów niezbędnych do uzyskania pożądanych rezultatów w zakresie technicznej obsługi nieruchomości. Nasz model biznesowy jest zaprojektowany tak, aby zapewnić kompleksową, płynną i elastyczną obsługę wszystkich obiektów i powiązanych urządzeń.
SERVICO Sp. z o.o. wykorzystuje zestaw zaawansowanych narzędzi informatycznych wspierających proces wykonania usług.

Kluczowym elementem
sukcesu w branży FM
są wysokie kwalifikacje personelu.

Kluczowym elementem sukcesu w branży FM są wysokie kwalifikacje personelu, którymi możemy się pochwalić. Menedżerowie i pracownicy SERVICO Sp. z o.o. posiadają ugruntowane doświadczenie we wszystkich dziedzinach składających się na szerokorozumiane Facility Management z różnych branż jak również firm działających na rynku.

Outsorcing Servico Sp. z o. o.
Outsorcing Servico Sp. z o. o.
Działamy w oparciu o doświadczenie.

Działamy w oparciu o doświadczenie i wypracowaną metodologię polegającą na dokładnym określeniu indywidulanych potrzeb Klienta. Nasza wykwalifikowana kadra przeprowadza szereg audytów każdej lokalizacji, precyzując unikalne wymagania placówki. Pozwala to na zastosowanie efektywnych rozwiązań jednocześnie obniżając koszty.